Študentská zóna
To čo potrebujete k štúdiu nájdete tu

Vážení študenti

Vítame Vás na našej škole a v školskom roku 2018/2019 a prajeme Vám veľa študijných a osobných úspechov. Dúfame, že sa Vám bude páčiť v našej "rodine" a štúdium na našej škole bude naplnením Vašich plánov, snov a očakávaní. Pedagogický zbor vynakladá nemalé úsilie, aby Vám poskytoval vždy len aktuálne informácie z praxe, aby sa z Vás stali všestranne pripravení a erudovaní odborníci. Pre najlepších sú opäť k dispozícii možnosti štipendia, ako aj zahraničných stáží, kde si môžete overiť svoje teoretické vedomosti v praxi. Možnosti sú dané a záleží len na Vás, na vašej vôli a úsilí čo v štúdiu a v živote chcete dosiahnuť a čo dosiahnete.

Prajeme Vám veľa síl a entuziazmu pri realizovaní svojich cieľov a snov               Vedenie školy

Náš blog

chceli by sme Vám vytvoriť web, kde by ste našli všetko čo k Vášmu štúdiu potrebujete, ale bez Vašej pomoci to asi nepôjde, preto sme Vás chceli požiadať o súčinnosť. Chceme vedieť, že čo by ste ešte chceli mať na stránke školy a čo v časti Študentská zóna. V súčasnosti prebiehajú rokovania na rôznych úrovniach o zavedení eIndexu, ktorý by...

Najlepšie miesta na oslavu úspešnej semestrálnej skúšky, alebo zahnanie žiaľu z neúspechu. Poraďte kolegom kde si môžu sadnúť na dobrú pizzu, drink, dobre si zatancovať a zabaviť sa. Ďakujeme za každú dobrú radu.

Naše skúsenosti so školiteľmi. Poradíš mladším kolegom, koho si majú vybrať za školiteľa a komu sa vyhnúť?

Pamätáte si bezsenné noci, keď sa Vám učivo napriek všetkým snahám nepodarilo dostať do hlavy. Dali ste si kávu, čaj, energeťák, poldecák a nič nezaberalo? Vírili sa Vám v hlave rôzne myšlienky, ktoré sa netýkali prípravy na skúšky, ale všetkého ostatného. Ako zahnať rôzne myšlienky, aby ste sa vedeli sústrediť na skúšky? Podelíte sa o Vaše tipy,...

Zapoj sa do tvorby Vášho webu

vážení uchádzači, študenti, absolventi,

nikto iný nevie lepšie, že čo chýba na pracovnom webe, než samotní užívatelia. Váš názor je dôležitý a preto Vás vyzývame resp. prizývame do tvorby Vášho webu. Vaše názory, námety, návrhy na vylepšenie webu môžete zaslať formulárom nižšie.Jediná povinná položka je meno, prosím napíšte svoju prezývku, nick, aby sme vedeli diferencovať medzi jednotlivými návrhmi, ktoré po vyhodnotení budeme postupne zapracovávať na webstránku. Mail uveďte ak očakávate spätnú reakciu, alebo ak niečo chcete na stránke prekonzultovať.

Tešíme sa na Vaše návrhy, ktorými budeme môcť vylepšiť a obohatiť stránku        Tvorcovia stránky


Vyberte si kategóriu

Aktuality podľa študijných odborov

(rozvrh, oznamy, termíny skúšok a pod.)

Sociálna práca